Prostějov, 1996 (J. Nezhyba, J. Nebeský)
PODMÍNKY VYSTOUPENÍ:

Dekadentní divadlo Beruška v současnosti vystupuje většinou jako trojice Jiří Nezhyba - Petr Marek - Prokop Holoubek. Nejraději hrajeme v pátek nebo v sobotu, ale představení během týdne jsou možná. Ideální je zasazení akce do doby poslední čtvrti Měsíce, nejlépe v den před úplňkem, ideálně v lichou hodinu. Měsíc je garantem kvality.
Samostatná představení trvají zpravidla něco přes hodinu. Vystoupení v rámci festivalů mívají 40 - 50 minut. Na open-air hudebních akcích má vystoupení podobu amplifikované opery (audiozáznam).
Technický požadavek zní: jedna elektrická zásuvka na pódiu. Jsme rádi, když je k dispozici klavír, obejdeme se však bez něj. Využíváme stabilně bílého komorního světla - nejlépe dva bodové reflektory ze stran. Vyhovují nám spíš menší sály s možností těsného kontaktu s publikem - v případě velkého divadla volíme variantu s herci i diváky na zavřeném jevišti. Pokud je v místnosti bar, prosíme o přerušení prodeje po dobu vystoupení a nutné přípravy. Pokud stolová úprava, prosíme o zrušení ve prospěch divadelního sezení. Přípravu provádíme v nepřítomnosti diváků - prosíme tedy o přestávku v programu. Na open-air akcích či hudebních festivalech využíváme nazvučení třemi mikrofony a linkovým vstupem pro baskytaru.
Hrajeme většinou za 1500,- + doprava (nebo za fixní cenu 3000,-).
Rádi bychom také požádali o uvedení naší internetové adresy www.unarclub.cz v propagačních materiálech. Děkujeme.
Jako plakátový popisek nejčastěji používáme slogan "Okamžitý low-fi muzikál pro tři hlasy".

Zároveň vystupujeme jako elektronické hudební těleso MIDI LIDI.KONTAKTY:

Petr Marek: 776 614 343
Jiří Nezhyba: 608 42 50 66
Prokop Holoubek: 775 376 002
E-mail: muzikant.krlek@post.cz

Prokop Holoubek